aliendrone

Čéče, nikdy mi nepřišlo na um, že bych potřeboval přidat jedno nebo druhé. Zato už NESČETNĚKRÁT jsem si přál mít třetí RUKU! ;) :D :D

Další odpovědi
GM

Taky bych si přála mít třetí ruku. Když bych ji zrovna nepotřebovala, hodila bych si ji za krk.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliene, tak to máš obrovské štěstí, anebo dostals nějaký dar. Kde ho rozdávají? Na takový planetě bych já chtěl být taky. Bo já jsem si s jednou jedinou hlavou (tou svou) NIKDY V ŽIVOTĚ nevystačil. Prostě jsem měl asi smolíka, no… ale jinak na pohlaví si nestěžuji… když tak v krámu poslouchám ženský a co z nich leze. To už radši tu závadovou hlavu. (;

aliendrone

zjentek>>> :D :D :D, no teď jsem se málem … smíchem. Já si sice nestěžuji, ale „darem“ bych to určitě nenazval. Jednak NEJSEM žádný Kepler, druhak dotyčná „tělní komponenta“ má v mém případě na svědomí doslova exemplární životní průsery a hovadiny (jsem si jistý, že BEZ ní bych se jich nedopustil)! ;) :)

Navíc jsem aliendrone, tudíž jaksi z principu není nic, čeho bych nemohl mít více nebo lepší apod., takže žádný důvod k jásání (s ohledem na výše uvedené) je to „nestěžuji si“ asi tak maximum, co lze očekávat a dotaženo do důsledeku vyšší počet by logicky znamenal i vyšší počet již předeslaných hovadin a průserů. Díky, ale NE, projednou budu raději skromný! ;) :D :D

Navíc mám silné podezření, že ty „hovadiny a průsery“ se netýkají jenom mě, ale i tebe, tož jakýpak vyšší počet, bohatě stačí jen JEDNO pohlaví (pokud máš na mysli tělesnou komponentu) a pokud myslíš jejich druhy (v souladu s dnes moderním pojetím), tak jsem celkem rád za to, že jsem chlap a ne nějaká LGBT úchylárna, např. pohlavím „bojová helikoptéra“. ;) :D :D

A pokud jde o tu hlavu – inu již v Písmu se o tom zmiňuje. (Matouš 5,3)
„Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum.„
Já nejsem odborník přes jazyky, natož biblický výklad, ale přidržel bych se PŮVODNÍHO (nikoliv "moderního“ SOUČASNÉHO) výkladu sv. Tomáše Akvinského, venkoncem KDO je na světě šťastnější, než úplní blbci? ;) :D :D