Kiki46473

Přála bych si jako domacího mazlíčka ježka. Jak přemluvit rodiče?

Sice mame doma psa ale chci jezka jako domaciho mazlicka, ale je tu problem, bojim se rict rodicum o tom. Kdyz jsem jim rikala, ze chci krecka, tak rekli: „Ty si se zblaznila.“ Precetla jsem si o jejich chovu, kolik bude stat vse dohromady, ale mam strach ze mi to nedovoli. Nevim jestli by nepomohlo ze bych jim vice pomahala nebo se snazila o same jednicky. Prosim poradte. Predem dekuji za radu.

Nejlepší odpověď
gecco

No – „bych jsem si“ – pro začátek by ses mohla naučit česky…
Pak to rodičům dokázat jedničkou z češtiny na konci roku…
A pak je, třeba, poprosit znovu.
___
A – jen tak mimochodem – ježek není zrovna drobeček k ňuňání…
___
Víš co? – nauč se česky a – kup si plyšáka…
😉

Další odpovědi
ReHu

Já chci, ty chceš, … a co ten ježek? Tomu je jistě líp na louce nebo v lese.
Pes, kterého máte doma, určitě je rád za každé pohlazení a procházku.

brillant

Viz http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20přem­luvit%20

marci1

Pokud rodiče nebudou chtít, tak s tím nic neuděláš. Domácího mazlíčka-pejska už máte. Až budeš mít svůj domov, tak si můžeš pořídit zvířátko, jaké budeš chtít. Jinak musíš respektovat rozhodnutí rodičů. 🙂

Medulka.013

Na to, že si přeješ ježka prosím zapomeň. Ježek je divoké zvíře a nepatří lidem do rukou.

ivzez

Kikinko, své rodiče přemluvíš přesně tak, jako kdokoliv
přemluví tebe, abys udělala něco, co udělat nechceš.

Dobré školní nejsou pro nikoho jiného než pro tebe.
Vědomosti jsou to jediné, co ti nikdo nikdy nemůže vzít.
Navíc si díky nim budeš moci vybírat z více povolání
než kdybys měla výsledky horší.

A pomoc v domácnosti?
To je přece samozřejmost!!
Nevnímáš to jinak, že ne?

klumprt

A já jsem si vzpomněl na jeden strašně sprostý vtip :) To se tady ani nedá napsat, to by mě rovnou definitivně vyrazili. 🙂

gecco

😉