zjentek

Přál tady někdo příjemný prožití velikonočních svátků?

..nebo je toto premiéra? :o?
Doplňuji:
no co ..to se sluší, né? :o

Nejlepší odpověď
anonym

řekla bych, že to bude premiéra… :)

Další odpovědi
petra15

No jen doufám, ze jste tam u vás na Morave zase nevymrskali nejakou tehotnou maminku, která pak prisla o nenarozené miminko…

mosoj

Od té doby co mně tady někdo mazal i přání, nic takového nepíši.

anonym

To by to muselo znít asi takhle „A kdopak to přeje hezký svátky?“, to ale zní divně, takže vnitřní poštou ano.

zjentek

petro, někdy je to taky pro maminku lepší, nežli aby vysvětlovala sterilnímu manželovi, že to děťátko asi vzniklo v době, když ji mrskal malý koledníček :o