jakho

praha v noci

zajímá mě jestli něco funguje v noci v Praze myslím obchody atd.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

myslím že hypertesco, to má otevřeno 24 hodin denně, jen některé úseky(lahůdky apod) mají zavřeno.

Další odpovědi
Michal

Supermarkety,her­ny,bordely,ne­mocnice,policie a ostatní záchrané služby ,tramvaje,je toho mnoho.

Zdroj: Jsem z Prahy

faktor82

Hodně toho funguje. Spousta miniobchodů v centru, Tesco Zličín, Tesco Letňany a pak hlavně zábavní podniky a MHD a „nutné služby“.

anonym

Je jich relativně spousta,záleží na tom jaký obchod,tedy co by jsi potřeboval a kde by jsi jej chtěl hledat.Centrum-není problém.Takové Dolní Počernice-mohl by být.
Různé bary,záchytka-ty fungují spolehlivě.Když je nejhůř-benz.pumpa,tam se chytíš vždycky.

ufonka7

nonstop :)