mojitek

Praha,nemocnice Pod Petřínem.Jak se tam dostat?

Ahoj,mám dotaz: jak se dostanu mhdéčkem do nemocnice Pod Petřínem na Malý straně? Na mapách seznamu.cz se mi ukazuje spojení z Florence busem 294,ale nevím jestli to platí nebo ne. Nevíte někdo? Předem díky za odpověďi
Doplňuji:
Zkusím to busem.Díky moc všem 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

radši jezdím tramvají, ale nevím, jestli tam ještě jezdí okolo 22 :)
Doplňuji:
jezdí :)

Další odpovědi
setapouch

Na 294 pozor, může mít neodhadnutelně dlouhé zpoždění. Někteří řidiči si nedělají moc starostí s tím, kde zaparkují nebo jestli nechávají místo pro projetí autobusu. Takže půlhodinové zpoždění není nic neobvyklého. Naštěstí se to už řeší, bohužel, jako tradičně v našem Bananistánu – ne postihem špatně parkujících, ale změnou trasy busu. Od kdy, to nemám tušení.

Děda Louda

Funguje to jak píšeš. Trasa městem byla z důvodu časté neprůjezdnosti způsobené individuální dopravou pozměněna, takže autobus už jezdí bez komplikací.

gecco

Podle všeho to platí – http://jizdni­rady.idnes.cz/dra­ha/?p=RMap0IdAb51Xu­yAlUwRaRDyb0dKn83wnl­9z25TnyLvagOt:Au­a28uF7ThRb4D7Vy4n­.iJ.UeUtTXE4c:L2cCSy­e4zxlo7wquiv.J:1JfGFkmBR­IYzpVs3HmH89q50­NMTywLZdt90mmSBz0­si5FLWBl4ERveQ­snB.XkevfxND.2Y- …
Ale nejezdím tam, resp. pokud ano, pak autem…
😉

Dochy

Mělo by to být dobře. Pro vyhledávání pražských spojů doporučuji www.dpp.cz.

mosoj

Když nenapíšeš odkud chceš vyjíždět, těžko radit.
Použij toto vyhledávání.
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/719041/Vys­trizek22.PNG

mojitek

Mosoj : šlo mi o to,jestli ten bus 294 co je uváděný na mapách.cz je platný. Dneska jsem tam byl s tou 294.A jezdí fakt v úzkých uličkách na centimetry od zaparkovaných aut.Nicméně jel i dojel na čas.

briketka10

Dochy

tak to nevím dlouho jsem tam nebyla
omlouvám se, ale i přesto mám radši
jízdu tramvají a ten, kdo má zdravé
nožky se rád do té nemocnice projde
z kopečka..

Dochy

briketka: Dá sa i tramvají, ale (zvlášť) pokud jde o nemocnici, pak musím dopsat, že je to buď 800m z kopce z Pohořelce, nebo 600m do kopce z Malostranského náměstí. BUS staví hned u nemocnice.

briketka10

setapouchu

Bananistán jů to mě rozesmálo 😁

setapouch

Palec si nezasloužím, není to můj výtvor :)