Stephanie

Praha – Letňany autobus

Chci se zeptat, chtěli bychom se vydat nakupovat do obchodního centra Letňany. Na idos.cz máme normlně spoj (mé město – Praha,Letňany). Nevíte kam přesně autobus dojede? Jestli k obchodnímu centru nebo někam dál, díky za odpovědi.
Doplňuji:
A blíž, třeba hned obchďáku to nejede? :-\ a jak daleko je metro od toho kam dojedeme?

Nejlepší odpověď
fcoop

Není mi jasné,kam do Prahy dojedeš.
A tak – záchyt. bod – konečná Metra-Letňany.
Autobusy-140,195,110,1­86. Třetí stanici (Tupolevova) vystup.
Naproti přes silnici uvidíš Laggoonu,t.j.pla­večák.
Jdi za lidma,stejně nikam jinam nejdou.
Je to cca 150–200m parkem.Zabloudit nelze.
Doplňuji:
Dobře – park s fontánou to není.Ale je to hóódně příbuzné.Parku.

Další odpovědi
anonym

fcoop mne předběhl, takže jen přípodotek.
Přímo k OC jezdí ještě 3 linky zdarma označené logem OC a jejich jízdní řády jsou na staničních sloupcích.
Doplňuji:
V současné době probíhá rekonstrukce v ul. Veselská/ Kolbenova.
Osvědčilo se mi na st. Metro Letňany si stoupnout na nástupiště směr Čakovice a jet prvním, co jede. I přes prázdninový jízdní řád, jede každou chvíli něco.
Smluvní autobusy objíždí, díky výluce.

Berušinka

Dojedete k metru. K obchodnímu centru jedou jiné autobusy. Jsou to asi 3 zastávky.

fcoop: No – že by to byl zrovna park to se říct nedá, ale je to tak jak říkáš.

Poptejte se tam přímo lidí, když nebudete vědět =) každý by to měl vědět a poradit Vám.

Hlada

V odkazu máte jízdní řády linek zdarma, které jezdí před vchod do Tesca. V záložce pak máte jízdní řád linky OCL, která jezdí zdarma od metra Letňany. Nejbližší zastávka MHD je Tupolevova asi 217m od zadního vchodu do pasáže, jak praví fcoop.

Zdroj: http://www.oc-letnany.cz/cz/kon­takty/linky-teso.php