Avatar uživatele
Nuk nuk

Poradíte mi prosím se svatebním darem?

Jeden můj známý se v brzké době žení, a protože to je člověk, kterého si docela vážím, ráda bych jim poslala alespoň malý dárek. Má to ale háček – je to Pákistánec žijící a ženící se v Pákistánu. Na svatbu zcela určitě nepojedu :) a něco velkého (drahého) si nemůžu dovolit ani koupit, natož poslat (poštovné také něco stojí). Potřebuji tedy poradit s něčím menším, ale zase ne nějakou trapnost, jako se s oblibou dává u nás. (Upozorňuji předem, že ačkoliv to je v Pákistánu neobvyklé, kamarád není muslim).

Poslat to musím, to je jasné :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, redy před 2810 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

No tak aby to dostal do rukou, poslat to musíš. Navrhuji nějakou stříbrnou pamětní medaili s vhodným motivem, nebo něco podobného. To se dá poslat jako dopisní zásilka.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Nuk nuk Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Nějaký obraz s pražskou tématikou. Jestli má rád Prahu.

Vejdeš se do dvou tisíc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Já bych se přidal ke Keplerovi a doporučil stříbrnou investiční minci. Je to umělecké dílo, je to památka, dá se to snadno poslat a drahý kov má hodnotu všude na světě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Navrhuji poslat kresby přes program Malování přes elektronickou poštu. Zkus jich udělat několik a nad každou strav minimálně hodinu. Není to sice typický dárek, ale je s nulovými náklady a neplatí se za něj poštovné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek