Nuk nuk

Poradíte mi prosím se svatebním darem?

Jeden můj známý se v brzké době žení, a protože to je člověk, kterého si docela vážím, ráda bych jim poslala alespoň malý dárek. Má to ale háček – je to Pákistánec žijící a ženící se v Pákistánu. Na svatbu zcela určitě nepojedu :) a něco velkého (drahého) si nemůžu dovolit ani koupit, natož poslat (poštovné také něco stojí). Potřebuji tedy poradit s něčím menším, ale zase ne nějakou trapnost, jako se s oblibou dává u nás. (Upozorňuji předem, že ačkoliv to je v Pákistánu neobvyklé, kamarád není muslim).

Poslat to musím, to je jasné :)

Nejlepší odpověď
Kepler

No tak aby to dostal do rukou, poslat to musíš. Navrhuji nějakou stříbrnou pamětní medaili s vhodným motivem, nebo něco podobného. To se dá poslat jako dopisní zásilka.

Další odpovědi
redy

Nějaký obraz s pražskou tématikou. Jestli má rád Prahu.

Vejdeš se do dvou tisíc.

dubraro

Já bych se přidal ke Keplerovi a doporučil stříbrnou investiční minci. Je to umělecké dílo, je to památka, dá se to snadno poslat a drahý kov má hodnotu všude na světě.

Rokio

Navrhuji poslat kresby přes program Malování přes elektronickou poštu. Zkus jich udělat několik a nad každou strav minimálně hodinu. Není to sice typický dárek, ale je s nulovými náklady a neplatí se za něj poštovné.