Bob2

Poradíte dobré fitko v Praze?

Čau všichni, poradíte dobré fitko v Praze, prosím?

Odpovědi
Stingo

Třeba na Hájích Galaxie fitness. Mají tam cvičí stroje Technogym.

Kelt

Dobré fitko bylo na Želivského ulici. Dobrý spoj, dobré vybavení.

Lojzak

Tak taky záleží odkud přesně jsi..abys to neměl nějak daleko.
Za mě můžu doporučit fitko v Praze 9 (http://www.ham­merstrength.cz/)
První vstup zdarma a trénuje tam mistr Evropy Peter Tatarka

adél22

Já chodím do BBC Vinohradská a jsem moc spokojená :) velké fitko, za dobrou cenu a máš zdarma jakékoliv vyučované hodiny :)

Pavelll

To záleží kolik chceš investovat. Pokud hledáš velké klubové fitko i s wellness, kam budeš vážně rád chodit, doporučuju z vlastní zkušenosti zajít se podívat do některé z poboček Pure Jatomi Fitness. Jinak si taky můžeš projít fitness v Praze a podívat se na posilovnu blízko tvého domu či práce na webu www.fitnesspo­silovna.cz/pra­ha/

Bakerek

Zdravím, Lojzaku, nedávno jsem šel kolem, říkal jsem si, že bych tam zkusil taky zajít. První vstup zadáča? Tak to bych mohl zkusit tam zajít :))

Bob2

Díky oboum, omrknu to nebo zkusím zajít do obou a uvidím. Dík!