pracuji 12 hodin lekare mam 250km daleko na kolik hodin mam narok na proplaceni

jsem zamestnana jako brigadnik

Nejlepší odpověď
slimaczek

Poskytnutí pracovního volna upravuje nařízení vlády 590/2006 Sb.
http://www.vy­plata.cz/zako­ny/nv590-2006sb_priloha.php

Další odpovědi
cukrar

proč nemáte lékaře blíže? to se Vám jistě prodraží.
Odpověďte si sama, třeba že máte lékaře v Austrálii, co Vám zaměstnavatel zaplatí.
Osobně svým zaměstnancům platím podle toho kdo to je a jak často chodí,
Cukrovkář půl dne, jiným třeba jen hodinu. ale vždy individuelně!!

Martina S.

To jste z Brna a nejbližšího doktora máte v Praze, ne? Být zaměstnavatel, tak vám řeknu ať si najdete nějakého bližšího lékaře.