Comanch

Pracuje někdo z vás jako kurýr?

Dnes jsem volal do jedné menší pražské kurýrní firmy, abych si sehnal brigádu na léto. Mám auto se spotřebou 8 litrů. Dotyčný mi řekl, že je to příliš. Mám zkoušet jiné firmy nebo je to s touto spotřebou skutečně beznadějné? Pracuje někdo z vás u firmy, která mě přijme se spotřebou 8/100?
Děkuji za tipy

Nejlepší odpověď
fablen

zkuste zkontaktovat případně i další přepravní firmy – na webu PPL hledají řidiče na Prahu – východ:

Pro našeho smluvního dopravce hledáme:
Řidiče s čistým tr.rejstříkem, slušným chováním, vysokou mírou zodpovědnosti a řidičským průkazem sk. B.

Popis pracovní náplně řidiče:
Každý pracovní den řidič nastupuje do zaměstnání na Praze 10 – Uhříněves v 5.00 hod.. Následně si převezme zásilky na linku cca 50–150 ks na rozvoz a 20–100ks na svoz (od obálky až po 50kg zásilky). Denně obslouží 40–80 zákazníků PPL CZ s.r.o. v regionu Prahy. Vybranou hotovost za dobírkové zásilky a svezené zásilky odevzdá odpoledne na depu PPL CZ s.r.o. a ukončí pracovní den. Konec pracovní doby cca 15–18 hod. Jezdí dodávkou do 3,5t ( MB Sprinter, Iveco Dailly nebo Renault Master ) . Automobil vždy zůstává zaparkovaný na parkovišti PPL CZ s.r.o. a nelze ho používat pro soukromé cesty.
Dopravce nabízí dobré platové ohodnocení a služební SIM karta do telefonu.

Zdroj: www.ppl.cz