Avatar uživatele
Comanch

Pracuje někdo z vás jako kurýr?

Dnes jsem volal do jedné menší pražské kurýrní firmy, abych si sehnal brigádu na léto. Mám auto se spotřebou 8 litrů. Dotyčný mi řekl, že je to příliš. Mám zkoušet jiné firmy nebo je to s touto spotřebou skutečně beznadějné? Pracuje někdo z vás u firmy, která mě přijme se spotřebou 8/100?
Děkuji za tipy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, anonym před 4718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fablen

zkuste zkontaktovat případně i další přepravní firmy – na webu PPL hledají řidiče na Prahu – východ:

Pro našeho smluvního dopravce hledáme:
Řidiče s čistým tr.rejstříkem, slušným chováním, vysokou mírou zodpovědnosti a řidičským průkazem sk. B.

Popis pracovní náplně řidiče:
Každý pracovní den řidič nastupuje do zaměstnání na Praze 10 – Uhříněves v 5.00 hod.. Následně si převezme zásilky na linku cca 50–150 ks na rozvoz a 20–100ks na svoz (od obálky až po 50kg zásilky). Denně obslouží 40–80 zákazníků PPL CZ s.r.o. v regionu Prahy. Vybranou hotovost za dobírkové zásilky a svezené zásilky odevzdá odpoledne na depu PPL CZ s.r.o. a ukončí pracovní den. Konec pracovní doby cca 15–18 hod. Jezdí dodávkou do 3,5t ( MB Sprinter, Iveco Dailly nebo Renault Master ) . Automobil vždy zůstává zaparkovaný na parkovišti PPL CZ s.r.o. a nelze ho používat pro soukromé cesty.
Dopravce nabízí dobré platové ohodnocení a služební SIM karta do telefonu.

Zdroj: www.ppl.cz

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek