RadaBrysova

Poradíte, jak vyplnit výkaz práce dle doplnění v popisu otázky?

Dobrý den ráda bych se zeptala jak zapsat do výkazů práci ve svátek? máme tam kolonku na název práce vedle kolik bylo odpracovano hodin kolonku na svátek a pak počet hodin celkem takže do kolonky napíšu název práce plus svátek do odpracovaných 7,5hodin a do svátku taky 7,5 a do celkem mám napsat jen odpracovano 7,5 nebo mam napsat celkem 15hod?

Vkládejte prosím otázky.
Pracovní vykaz

Upozornění
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Doplňuji
Dnes je svátek a pracuji a za účetní jít nemůžu jelikož bych si to spravne mela napsat bokem ze jsem v práci takže domluva nulova…

Nejlepší odpověď
ivzez

Dohodněte se v práci (s nadřízeným nebo se mzdovou účetní).

Každý zaměstnavatel může používat trochu jiný systém evidence
a pokud byste do dne svátku napsala počet hodin, mohl by je systém
vyhodnotit jako odpracované, což by mohlo způsobit problém/y.

_______

Škoda, že jste rovnou nenapsala, že dnes pracujete
a že jste nevložila sken tabulky.

Do odpracované doby vyplňte 7,5 hodiny a o rubrice
svátek se poraďte zítra (nebo až to půjde).

Nevím, jestli se u Vás do svátku vyplňuje počet hodin,
za které je nárok na příplatek.

Je možné i to, že se vyplňuje buď jedna (pokud pracujete)
nebo druhá (pokud jste v den svátku doma) rubrika.