73725cc92

Po 6 měsících od pracovního úrazu se vracím do práce. Na co všechno mám nárok?

Dobrý den, po 6 měsících se vracím do práce. Chci se tedy zeptat, na co všechno mám nárok. A zda vadí, když mě v pracovní neschopnosti v době vycházek viděl kolega v garáži při výměně oleje v automobilu a řekl to v práci mistrovi. Dekuji.

Odpovědi
Kepler

Když tě naprášil kolega, nemá to žádnou důkaznou hodnotu. Klidně to můžeš popřít, protože důkaz pravděpodobně mít nebude. Kontrolu může provádět zaměstnavatel a vše záleží na tom, jestli došlo, nebo nedošlo k porušení léčebného režimu stanoveného lékařem. Více v odkazu.

Zdroj: http://www.tydenik-skolstvi.cz/archiv-cisel/2009/15/­kontrola-v-neschopnosti/

Drap

Nárok máš pouze na to, abys řádně pracoval. Jinak je vše stejné jako u každého jiného zaměstnance.