ten který je

Pracovní karta

Od roku 2014 se plánuje zavedení tzv.pracovní karty.Počítá se i s tím,že bude určena i pro soukromníky.Proč právě pro ně?O tom kolik bude celý projekt stát se raději nebudu vyjadřovat,hlavně že vzroste byrokracie.

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/204737-pro-pracujici-chysta-hospodarska-komora-novinku-pracovni-kartu/

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě nejde ani tak o potřebnost, jako spíše o to, jak vyvést zbytky státních peněz kamarádům do soukromého sektoru. A na druhé straně penězi od poplatníků, protože ta karta nebude zdarma,posílit státní kasu.

Další odpovědi
anonym

Velký bratr musí vědět o všem…ale kdo jím je teď?