jirka F

Pracovali jste někdy jako dobrovolníci nadšenci?

Dobrovolnictví…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

A)ANO

Pomáhal jsem při záplavách – zatopená škola v obci. A taky jsem sázel stromky na Pustevnách.

Další odpovědi
annas

C) mám jinou odpověď

Nadšenec? To se nedá přímo říct, ale vysazovala jsem stromky v době volna. Když jsem později alejí procházela,. vždy jsem si uvědomila, že mám na nich i zásluhu já.

Ve škole jsme svépomocí stavěli tělocvičnu, takže pravidelně jsme se zapojili. My ženy nejvíc při úklidových pracích.

Dobrovolně „povinně“ místo vyxučování jsem jako středoškoláci jezdívali nejčastěji sbírat brambory či pomáhat při sklizni řepy.,chmel atd. . Nejlepší byla svačina,. na nilž jsem vždy čekali. K tomu na zapití moravsky sodovku, česky limonádu..

Později při přípravě výstav,. dožínkových slavností, sbírání sbírání námelu atd.

Edison

A)ANO

Ano. Pracuji pro vládu. Platim daně. A za almužnu dělám práci pro svýho vykořisťovatele. Pravdou je, že dělám práci, která mě baví, ale vzhledem k platu by to nikdo jinej, než nadšenec nedělal.

Drap

A)ANO

ano, několikrát.

dubraro

A)ANO

Pracoval jsem a dosud občas něco dělám pro kočičí útulky.