Rokio

Pracovali jste alespoň jednou v životě v sobotu?

Myslím ve svém zaměstnání. Nepočítá se tu práce v domácnosti či na zahradě.

Nejlepší odpověď
led

jiná odpověď

Pre nás, čarodejnice a čarodejov, neplatili ľudské voľná a sviatky. náš pracovný deň trval celý rok, bez ohľadu na svetlo slnka, mesiaca, sviečky, či žiarovky. Ešte i dnes, napriek pokročilom veku, nás naši nasledovníci volajú pomáhať a zachraňovať Svet fantázie, pretože ani Bruce Willis, Chuck Norris, Ellen Ripley a mnohí iní muži i ženy jednoducho nestačia ubrániť civilizáciu proti aliendronom z hviezd. Jednoducho, kde nestačí človek, nastúpia rozprávkové bytosti.
Zdá sa vám to divné? Jednoducho je mnoho povolaní, ktoré sa neriadia kalendárom a pravidelnou pracovnou dobou. Moje bolo a stále je (napriek veku) jedným z nich.

Další odpovědi
Drap

ano

Pamatuji dobu, kdy se pracovalo každou sobotu, i do školy se chodilo. Později vždy za čtrnáct dní byla volná sobota. Nedokáži spočítat kolikrát jsem byl v sobotu v práci, ale bylo to hodněkrát.

Viktorie II.

ano, mnohokrát

a ještě pracovat budu, a nejen soboty.

hapiky

jiná odpověď

Běžně (ne vždy) dělám i v sobotu, výjimečně i v neděli. Pak si dám nějaké volno.

elkon

jiná odpověď

Ano, dříve se pracovalo normálně i v sobotu. A když jsem přestavoval dům, tak jsem pracoval po návratu z práce, průběžně celý týden a nejvíce jsem toho pak udělal v době dovolené.

Matiselis

ano, mnohokrát

paul1

ano, mnohokrát

Před vojnou jsem pracoval v ČKD, pracovní soboty byly normální, když jsme jezdili na čundry, tak jsme zpívali: My s… na robotu, chceme anglickou sobotu. Když jsem měl noční, tak nástup na takový týden byl v neděli o půlnoci do rána do 6,00 hod. Někdy jsem tam šel přímo v vinárny.

jirka F

zatím nikdy

Jen v neděli. V sobotu nikdy.

JežíšKristus

zatím nikdy

Ne, protože je víkend

Kelt

ano, mnohokrát

Brigády, práce, dělal jsem zrovna sobotu i neděli a vrátil se domů.

Dochy

ano

Jo, párkrát ano. Jsou činnosti, které se nedají udělat bez zastavení provozu a zastavení provozu během pracovní doby je až příliš drahé.

Deliminico

ano, mnohokrát

Emefej

ano, mnohokrát