adis9

Pracovali byste za tuto částku?

Zdravím chlapi
Zajímalo by mne zdali byste pracovali za 15000,– hrubého. Dělám osmičky na ráno v menší firmě, práce je to různorodá, mám maturitu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
allsop

Ne

Když se ti to zdá málo, tak si můžeš si najít jinou práci. Jsou ale místa kde lidé pracují i za míň.

Další odpovědi
zjentek

Ne

Několik posledních let (asi šest nebo devět) se mně vůbec nedařilo solidní práci za jakkoli vyšší částku najít. A tak jsem si udělal volníčko, úžesně to posílilo ducha, zbavil jsem se zlozvyků, jako je mobil, TV či sazka, přešel jsem na kolo jako hlavní dopravní prostředek, naučil jsem se chovat a pěstovat a finančně jsem vyšel zhruba nastejno, tzn. prašť, nebo uhoď.

Momentálně jsem ve skvělé fyzické kondici, tak snad brzy něco i najdu! ;).

Rada: Není důležitý, kolik vyděláš, nýbrž kolik ušetříš!

Emefej

Ne

Můj starobní důchod je vyšší.

Rokio

Ne

Za takovou mzdu bych nevstal ani ráno z postele. Raději mám investování a podnikání.

Alesh

Ne

To bych se raději sbalil a jel někam za prací, kde mi dají alespoň dvojnásobek, protože tohle je fakt žebrota.

orestez

Ne

Bohužel, už ne. Dřív jo, myslel jsem, že je to všude stejný. Není. Tak za 20 nebo za 30 tisíc ano. Ne, tohle opravdu ne. Nikdy víc. Nejsem prase. Dodávám, že cca pětadvacet 000 myslím čistého na ruku. Nejsem něčí chovný dobytek.

Evuše

Ne

A v jakém kraji bydlíte?

jáára

Ano

Dělám za 12000 hrubého. peníze na papíře nejsou všechno. práce tady mě baví, dělám něco pro enviroment, mám volnou pracovní dobu, dodávku k dispozici, psa na pracovišti, bydlím tu. Ve fabrikách jsem dělal a za docela docela dobré peníze – 30k+. Hlavně nemít stres.

Edison

Ne

Za to si ani večer nenastavím budíka. Jsem zaměstnanec bez dalších příjmů.

anonym

Ano

Nebudu se vyjadřovat, chybí mi tam více možností, protože to záleží na situaci. Záleží kde bydlíte, jestli někde v moravskoslezském kraji, tak je to slušný plat ale pro pražáky celkem nic. Všichni tady co odpovídají NE, si neuvědomují že ne vždy jsou jiné a lepší možnosti. A pokud máte vysokou školu a děláte vysokoškolský obor, tak už to vůbec nepochopíte. Já mám s tímto letitou zkušenost. Ale v každém případě to záleží jen na vás adis9, pokud s platem vyžijete a lepší příležitost nemáte, tak nemáte důvod odcházet, pokud toužíte po větším, tak bych doporučil změnit bydliště. Do Prahy nebo středočeského kraje, když ne do ciziny. Ale chápu, že ne vždy to situace dovolí, protože ono to není jen tak, zbalit se odjet. Vše stojí peníze a pokud je nemáte, nikam se nepohnete.

anonym

Ano

Maturita je ti bez praxe k ničemu. Pokud je to tvá první práce, nebo patří mezi první tvoje práce, chvíli ta vydrž, nauč se potřebuješ do tvé další práce o které si myslíš že bys chtěl dělat. Iprovizuj, nauč se vycházet s kolegy, zkoumej jak to tam chodí a využí toho v nové práci. Praxe je k nezaplacení. Ndo neříká e tam musíš zůstat celý život.
V malých firmách to chodí jinak než ve velkých. Zjišťuj, poznávej, využí.

Brblal

Ano

Ano, zkusil bych to, jaká tam bude práce, jací lidé, pokud to není daleko, zkusil bych to.

nyjono

Ano

Jistěž ano.
Nicméně záleží na okolnostech.
Práce tě baví? Vedení je OK? Peníze ti stačí nebo máš potřebu víc? Jeké máš jiné možnosti?

mzm

Ano

V dvoudenním týdnu ano. Na další dva dny v týdnu něco podobného a to už je vcelku rozumný příjem a navíc 3 dny v týdnu volno.

Klaproth

Ne

Alvin94

Ne

Kryšpín

Ano

Klíďo píďo, ale doufat, že zítra bude líp

Jank20

Ne

Jan Kunčar

Ne