Avatar uživatele
adis9

Pracovali byste za tuto částku?

Zdravím chlapi
Zajímalo by mne zdali byste pracovali za 15000,– hrubého. Dělám osmičky na ráno v menší firmě, práce je to různorodá, mám maturitu.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, anonym před 2043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
allsop

Ne

Když se ti to zdá málo, tak si můžeš si najít jinou práci. Jsou ale místa kde lidé pracují i za míň.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ne

Několik posledních let (asi šest nebo devět) se mně vůbec nedařilo solidní práci za jakkoli vyšší částku najít. A tak jsem si udělal volníčko, úžesně to posílilo ducha, zbavil jsem se zlozvyků, jako je mobil, TV či sazka, přešel jsem na kolo jako hlavní dopravní prostředek, naučil jsem se chovat a pěstovat a finančně jsem vyšel zhruba nastejno, tzn. prašť, nebo uhoď.

Momentálně jsem ve skvělé fyzické kondici, tak snad brzy něco i najdu! ;).

Rada: Není důležitý, kolik vyděláš, nýbrž kolik ušetříš!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Ne

Můj starobní důchod je vyšší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ne

Za takovou mzdu bych nevstal ani ráno z postele. Raději mám investování a podnikání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Ne

To bych se raději sbalil a jel někam za prací, kde mi dají alespoň dvojnásobek, protože tohle je fakt žebrota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Ne

Bohužel, už ne. Dřív jo, myslel jsem, že je to všude stejný. Není. Tak za 20 nebo za 30 tisíc ano. Ne, tohle opravdu ne. Nikdy víc. Nejsem prase. Dodávám, že cca pětadvacet 000 myslím čistého na ruku. Nejsem něčí chovný dobytek.

Upravil/a: orestez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evuše

Ne

A v jakém kraji bydlíte?

Upravil/a: Evuše

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ano

Dělám za 12000 hrubého. peníze na papíře nejsou všechno. práce tady mě baví, dělám něco pro enviroment, mám volnou pracovní dobu, dodávku k dispozici, psa na pracovišti, bydlím tu. Ve fabrikách jsem dělal a za docela docela dobré peníze – 30k+. Hlavně nemít stres.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Ne

Za to si ani večer nenastavím budíka. Jsem zaměstnanec bez dalších příjmů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Nebudu se vyjadřovat, chybí mi tam více možností, protože to záleží na situaci. Záleží kde bydlíte, jestli někde v moravskoslezském kraji, tak je to slušný plat ale pro pražáky celkem nic. Všichni tady co odpovídají NE, si neuvědomují že ne vždy jsou jiné a lepší možnosti. A pokud máte vysokou školu a děláte vysokoškolský obor, tak už to vůbec nepochopíte. Já mám s tímto letitou zkušenost. Ale v každém případě to záleží jen na vás adis9, pokud s platem vyžijete a lepší příležitost nemáte, tak nemáte důvod odcházet, pokud toužíte po větším, tak bych doporučil změnit bydliště. Do Prahy nebo středočeského kraje, když ne do ciziny. Ale chápu, že ne vždy to situace dovolí, protože ono to není jen tak, zbalit se odjet. Vše stojí peníze a pokud je nemáte, nikam se nepohnete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Maturita je ti bez praxe k ničemu. Pokud je to tvá první práce, nebo patří mezi první tvoje práce, chvíli ta vydrž, nauč se potřebuješ do tvé další práce o které si myslíš že bys chtěl dělat. Iprovizuj, nauč se vycházet s kolegy, zkoumej jak to tam chodí a využí toho v nové práci. Praxe je k nezaplacení. Ndo neříká e tam musíš zůstat celý život.
V malých firmách to chodí jinak než ve velkých. Zjišťuj, poznávej, využí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Ano

Ano, zkusil bych to, jaká tam bude práce, jací lidé, pokud to není daleko, zkusil bych to.

Upravil/a: Brblal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Ano

Jistěž ano.
Nicméně záleží na okolnostech.
Práce tě baví? Vedení je OK? Peníze ti stačí nebo máš potřebu víc? Jeké máš jiné možnosti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Ano

V dvoudenním týdnu ano. Na další dva dny v týdnu něco podobného a to už je vcelku rozumný příjem a navíc 3 dny v týdnu volno.

Upravil/a: mzm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alvin94

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Ano

Klíďo píďo, ale doufat, že zítra bude líp

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jank20

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek