BezNicku

Pračka při zahřání nechutně smrdí :-/ Co s tím?

Jedná se o pračku v pronajatém bytě. Při zahřání začne v místě pod nádobkou s práškem odporně smrdět. Smrdí to jak spálená guma v kombinaci se zatuchlou starou vodou. Pračku už jsme se x-krát pokoušeli vyčistit (nechali jsme jet naprázdno na 90 st s octem + to, co jsme dalo, jsme vyšudlali kartáčkem na zuby s octem). Smrdí to fakt ekl, a přes horu kupícího se prádla, co čeká na praní, už se pomalu nedá chodit 😛
Jedná se o starý typ pračky, ještě po majitelčiných rodičích. Guma uvnitř je již hodně černá a nejde vyčistit. Majitelka se netváří, že by plánovala koupit novou pračku, a ta naše se sem nevleze. Nějaký nápad? Děkujeme za rady 🙂
Doplňuji:
hanulka11: je to velmi maly byt, a neni ji tu uz kam dat ☹ opravdu ani to misto na dalsi pracku uz se nenajde. a do pidikoupelny se nevejde. chjo.

Nejlepší odpověď
badisko

koupit starsi pracku z nejakeho bazaru a tu starou po domluve z majitelkou hodit do sklepa…nebo ji nechat odvest …

Další odpovědi
Mapel

Podle popisu to vypadá na načatou izolaci. Nechat prohlédnout odborníkem.

hanulka11

Pokud máte svoji pračku, nemůže vám přeci bránit ji zapojit- postavila bych ji tedy na jiné místo, ale určitě bych tuto smradlavku odpojila.

lemur

domluvit se s majitelkou?

BezNicku

Samozrejme prave pisem majitelce…spis me zajimalo, jestli nekdo nema konkretni zkusenost s tim, ze by to sam vyresil / prisel na to, cim to je..

badisko

esly to smrdi jak spalena guma ..tak by mohly bejt v pr**i loziska …nebo nekde buben praky dre toho muze byt vic…