blesk26

Pračka LG a rozdíl v režimech máchání Normal / Rinse+ / Rinse++ / Normal + Hold / Rinse + Hold a Medic Rinse

Pořídili jsme pračku LG 1247TD, která má výše uvedené režimy máchání, nicméně v uživatelské příručce nepíšou jaký je mezi nimi rozdíl. Neměl by s tím někdo náhodou zkušenosti? Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

pračkám nerozumím, ale „rinse“ je v angličtině „(vy)máchat“, tudíž do sebe v tomto režimu bude asi napouštět víc vody než v režimu normal – o „rinse++“ ani nemluvě, v něm to prádlo asi přímo „zráchá“.

Další odpovědi
janek66

Jsou to druhy máchání a upozorním na Medic rinse-máchání pro alergiky,dokonale odstraňuje zbytky pracích prášků a důkladně prádlo vymáchá.