Avatar uživatele
klob1

Nevíte, jak vyřešit problém s pračkou AEG 72850cs – chyba EFO – vyplavení?

Hlasí chybu EFO- vyplavení

Na netu je, co všem pomohlo, bohužel mně ne.
Dobrý den, čtu všude, jak to všem vše pomohlo. Po výměně ložisek Pračka AEG 72850cs právě po zapnutí hlásí EFO, zkontrolováno snad vše plovák, filtry, voda čistá, takže bez pěny, hladinový spínač, také v pohodě Zkoušelo se i různě naklánět. Bohužel nic nepomáhá. Čerpadlo stále jede. Plovák pracuje jak má, ten to nespíná. Po zapnutí pračky normálně nabíhá, ale hned po chvilce je EFO na displayi a stále pípá každý momentek. Na všech programech je to stejné. Tak co s tím? Tlak všude v hadicích v pohodě, nic neuniká. Jsem nějak v koncích. Děkuji za nějakou dobrou radu. Nic, co se kde objevilo za rady nefunguje.
Děkuji.

Původnío neotázka
Pračka AEG 72850cs chyba EFO

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2178 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip Řehák

Dobrý den, pokud máte možnost i po takové době si moji odpověď přečíst, prosím kontaktujte mě na f.i.l.i.p@seznam.cz mám totožný problém a hodil by se mi servisní manuál. Děkuji

Avatar uživatele
klob1

Tak pokud trochu se rozumí elektronice, tak proměřit. Problém jsem měl jeden Triac na desce, co byl KO.
Jinak může být plovákový spínač.
Pokud se neovládá elektronika, tak to nechat servisu.

Avatar uživatele
klob1

Již vyřešeno, díky servisnímu manuálu proměření pračky, následná výměna součástky na panelu- proseklý AC spínač (Triac) a vše je v pohodě.

před 2082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek