quentos

Prachy dělaj člověka

Otázku pokládám čerstvě po skončení tohoto filmu z pera Radka Johna. Že byl psán podle skutečnosti, je mi jasné – na událost, kdy přepadli vůz převážející 150 mil., si pamatuju jak včera – , ALE co by mě zajímalo – ten ZÁVĚR je taky podle skutečnosti? Skutečně soudce zloděje století za úplatek 20 mega – nad slunce jasně z těchto kradených peněz – osvobodil?

Nejlepší odpověď
jakho

velice zajmavá otázka a já si myslím že ano vzal těch 20 mega. zas na druhou stranu byl to právě zloděj století a osvobodit ho JEN TAK no nevím…

Další odpovědi
ReHu

Nezapomeň na to, že jsi v Čechách ☹.
Tady to asi skutečnost být může. Neříkám, že i jinde na světě, ale jinde mě to tolik nebolí. Tady to jde částečně i z mé kapsy.