Práce z domova?

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo nějaké zkušenosti s prací z domova, kterou jste si sehnali přes internet (např. plnění obálek, propisky,…) Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Plnění obálek reklamními materiály znamená, že firma Vám pošle reklamní materiály, Vy si seženete adresy, reklamní materiály zaplatíte, poštovné zaplatíte, obálky naplníte a odešlete. Firma Vám zaplatí skutečně jenom pár haléřů za kus.
Co je to akce „propisky“, to netuším.
Obecně vzato jsem ještě nenarazila na nikoho, kdo by si sehnal slušnou práci přes internet.
Doplňuji:
Otázka se tu řešila už několikrát, zkuste si ji zadat do vyhledávače a přečtěte si i další odpovědi.

Další odpovědi
Michal Kole

Sice nemám zkušenost, ale všude čtu, že jsou to různé podvody.

a je to pár haléřů za kus.

Já bych chtěl za domácí práci montování počítačů a jejich softwarové konfigurae. To by mě museli dát za každý několik stovek.

Smontování je jednoduché, ale nastavení firewalů, antispyware, antispamu, email klienta, antiviru už není triviálnost a ne vždy výchozí nastavení není ideální.

Marsyas

Taky mám takovou zkušenost, spíš špatné… Většina těch esemeskových domácích prací jsou jenom o tom, že ti za smsku za 99Kč slíbí práci… Oni by ti jí rádi dali, ale je to zprostředkovaná práce třeba z Německa a vůbec se to nevyplatí…
Ikdyž pár agentur po ČR prý je, ale je to hrozná práce a lze to dělat jen na celý úvazek, když bys k tomu ješt chodila do práce, nestíhala bys to.

pusinka50

Už kdysi jsem párkrát odpověděla a vždy poslali informativní leták většinou se seznamem prací a vždy chtěli peníze za další informace nebo za „vstupní materiály“, nevěř tomu, proto je těch inzerátů tolik, že spousta lidí si už naběhla a teď shání dušičky, na kterých budou moci vydělat. známá rozesílala katalogy = dvoustránkovou nabídku domácích prací, kontakty si musela sama sehnat a poštovní známky sama koupit, ve finále z toho nic nebylo, což mi už bylo jasný na začátku, protože chtěli ty peníze za další info

Drahuška999

No, já si myslím, že třeba taková práce z domova je opravdu budoucnost a je třeba jen vymyslet, jak si takovou prací doma vydělávat a tvořit něco, co má smysl… Pak je také docela důležitá reklama, ale na to už jsou u nás firmy jako je třeba tato zde – http://kvalit­neseo.cz , která vám dokáže nakopnout to SEO a takové další věci, kterým určitě spoustu z nás ani nerozumí :D