autob

Poradíte, jak vyřešit dilema, které se týká studia na VŠ, zaměstnání, mé budoucnosti?

Ahoj,

v poslední době zažívám zase stejné pocity, jako každý rok. Lidé jdou na VŠ, ale já ne a cítím se provinile. Cítím, že mi něco uchází, když tam nejsem a nerozvíjím si své vzdělání.
Už na SŠ jsem si uvědomila, že bych strašně ráda studovala něco s jazyky(jenže s uplatněním to není nic moc) a technikou a ráda si našla práci v technickém oboru, ale už to budou 2 roky co jsem ze SŠ venku a mám obavu jaké to bude, když si podám přihlášku a dostanu se tam… můj obor na SŠ škole neměl nic společného s technikou… na druhou stranu,zase nejsem nějaký génius v matematice, ale mám trpělivost a nevzdávám to.
Sice mám práci ( řidič) a peníze jsou tam slušné (pod 33K nejdu), ale to studování mi chybí a nemůžu to překousnout.
Nejraději bych byla projektantem v dopravě, technologem apod.
V podstatě jsem se potřebovala vypsat. Možná tady na tom bude někdo podobně nebo byl.

Nevložil jste otázku
Práce, VŠ, budoucnost a smíšené pocity

Odpovědi
Drap

V tomto případě je každá rada drahá. Každý si to musí srovnat se všemi pro a proti v hlavě sám.

Alesh

Moje rada zní jednoznačně jdi na VŠ, nabízí se ČVUT fakulta dopravní. Ta je super! 😉