Pivson

Práce ve Velké Británii?

Pokud jste zde pracovali, tak co jste dělali a za jakou mzdu. Podělte se. :)
Doplňuji:
everest: Jestli máš na mysli Au-Pair, tak to znám z první ruky. Ale není tam normální mzda, ale něco jako kapesné. A znalost jazyka tak důležitá není, právě kvůli zdokonalení mluvy tam většina cizinců jezdí děti hlídat. Dobré je hlavně mít řidičák a být holka, což mě vylučuje. :D

Nejlepší odpověď
badisko

No ty jsi hodne vtipny …znalost jazyka tak důležitá není jsem v cizine.. uz delsi dobu a to si pis ze jazyk je dulezity …:D a nejen kvuli praci ..:D musis take vyrizovat veci jako pohovory ..bydleni ..banku ..ja musel jsete navic pred lety pracovni povoleni atd …takze si nemysli ze prijedes a vsichti spadnou na prdel protoze jsi cizinec …:D ..
jsem kamenik …ale beham mezi kanclem vyrobou.. postou a po vyjezdech atd ..takze toho mam trochu povicero …
A k cemu ti bude muj plat to fakt nevim ..protoze to stejne nemuzes prepocitavat na koruny ..nebot tady platis ..veci kolem domu ..jidlo ..benzin pojisku na auto a dalsich 100 sracek …:D a taky se to odviji od toho kolik utratis pokud si chces uzivat tak ..na konci tejdne nemas ani euro ..:d ale je to castka neco kolem 450 euro tydne …

Další odpovědi
everest

Presnou mzdu nevim,ale za celkem velky plat se daji hlidat deti,podminkou je ovsem perfektni znalost jazyka a taky samozrejme umet s detmi.