JetoJedno

Kolik je čistého jako nástupní plat ve Škodovce Kvasiny a v TPCA? Vyplatí se to tam? Není třísměnný provoz dlouhý?

Kolik je čistého jako nástupní plat, když nastoupíte do Škodovky Kvasin, jako první výplata po měsíci? Vyplatí se to tam? Nepřijde vám to dlouhé, když je to na 3 směny? Já beru odpolko i noční jako za zabitý den, člověk se připravuje do práce. Od kolika se ráno vstává a jezdí? Např. z Pardubic.

To samé se ptám i jaké to je v TPCA. Zajímá mě spíš ta Škodovka.

Odpovědi
Kepler

Opravdu geniální otázka. Výdělek závisí na pozici, kterou budeš zastávat, a na tom, co vlastně umíš. Mladý člověk se třísměnnému provozu celkem bezbolestně přizpůsobí. Vzhledem k tomu, že výdělky v automobilkách jsou výrazně nadprůměrné, benefity a prémie nepočítám, tak tvé rozhodnutí závisí jen na vlastní kalkulaci. Sčítání a násobení doufám ovládáš.

Alesh

Koukám, že z Pardubic to je necelá hodinka cesty, to je teda na dojíždění docela hodně. Pokud se nepletu a nějak se to nezměnilo, tak v TPCA se dělá na 2 cca 11hodinové směny.
Co se platu týče, tak tady pod fotkou (https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/auto/sko­da-auto-nabira-nove-zamestnance-podivejte-se-co-je-ceka-v/r~913205009­99311e58dc0002590604f2e/­r~afa676f8982e1­1e5bc8c002590604f2e/) píšou, že to je 23 tis. Kč, pak ale příplatky a bonusy a je to článek z roku 2015, čili se od té doby docela přidávalo, vloni dokonce nějak přes 10 %.

Zdroj: https://mapy.cz/za­kladni?planova­ni-trasy&x=16.0179001&y=5­0.1246892&z=1­1&rc=9j9jlxX5ZY9lM--xY3Ns&rs=muni&rs=pub­t&ri=1258&ri=15258772&mr­p=%7B%22c%22%3A111%7D&rt­=&rt=&xc=%5B%5D

Edison

Na platové podmínky se ptej přímo tam, kam bys rád svou práci nabídl.