Mirdas

Práce v zahraničí.

V jaké inzerci a podobně lze nejlépe i nejspolehlivěji vyhledávat nabídku práce pro zedníky v Německu ?

Nejlepší odpověď
briketka10

myslím, že v Tv novinách
dávali, ale nejsem si jistá,
že na Úřadech práce jsou
databáze pro pracovníky
do zahraničí zeptej se tam ..
Doplňuji:
je to asi týden co o tom mluvili,
že je u nás v ČR asi 630 000
tisíc nezaměstnaných a hodně
jich si jezdí vydělat za hranice
jeden kluk říkal, že pracuje půl
roku a půl je doma, ale za měsíc
má 50 tisíc nevím co dělal..

Další odpovědi
petra15

Ale proc v Nemecku? Tam ted maji dost zedniku z Bulharska atd.– a ti berou jen 750,–€. Stavebnictvi je ted uz v cele Evrope skandalni, v nem. mediich je to stale na dennim poradku, ze nektere st. firmy jim dokonce platy nejdriv „dluzi"a pak "zbankrotuji“­.....To jsi mel delat driv, pred „krizi“…(kde jsi tou dobou spal?)

ivzez

Eures.cz:
http://portal­.mpsv.cz/eures/pra­ce_v_eu/inzera­ty/nemecko?ns­tat=nemecko&jbo­Event=Search

SobScout24:
http://www.job­scout24.ch/de/job­s/maurer/

Kimeta.de:
https://www.ki­meta.de/stelle­nangebote-maurer

Stellenangebote für Maurer:
https://www.go­ogle.cz/search?num=100&c­lient=firefox-a&hs=Z7f&rls=­org.mozilla%3Ac­s%3Aofficial&chan­nel=fflb&q=Ste­llenangebote+f%C3%BCr+­Maurer&oq=Ste­llenangebote+f%C3%BCr+­Maurer&gs_l=ser­p.12..0i19l3j0i30­i19l7.385352.399825­.0.404989.13.12­.0.0.0.2.1408­.4309.0j5j2j3j0j1­j0j1.12.0....0­...1c.1.35.ser­p..5.8.2840.jEL4Nz5Ov6I

Ve většině pracovních portálů (viz odkaz na Google)
si můžete zdarma zadat inzerát.

briketka10

a tady v tom odkazu se dá
najít práce po rozkliknutí
na různé dokumenty, ale
chce to se v nich pořádně
zorientovat a prozkoumat :))
http://tn.nova.cz/v-cesku-je-rekordni-nezamestnanost-urady-v-cele-republice-ale-nabizeji-tepla-mistecka-prehled.html

petra15

at to ani nezkousi…je to maximalne rizikove i u zdanlive „slusnych“ firem…(skoda, ze neumi nemecky)

briketka10

petro15

ty pracuješ, nebo se živíš sama ?
neraď někomu, kdo se chce sám
pokusit něco dělat svýma rukama..
není jasné, že umí, nebo neumí
jazyk a v těch zprávách říkali, že
nemusí řeči umět !

petra15

ano, Princess pracovala dnes hodinu na zahrade…
zpracovavala jsem krtiny–jsou i v zime aktivni…
a dale chodim jezdit na koni a davam tim praci…snizuji nezamestnanost…

briketka10

petro15

pověz mi, jak se ježděním na
koni snižuje nezaměstnanost
jedině tím, že si platíš hodiny
a kydáš pod ním viď ?
krtiny na zahrádce má každý a
všichni se jich zbavují :))

briketka10

tady jsou ty televizní noviny
http://tn.nova­.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-tn-11-2-2.html

petra15

briketko, dekuji za prispevek…ale nejaka NOVA neni korektni medium, musela jsem se tem nadhernym nesmyslum zasmat…bud sama rada, ze s tim nemas nic spolecneho. Samozrejme, ze tamni delnik ma 2000,–€ netto, ale cizinec muze pocitat jen se 750,–€. Badisko udava, ze ma 1800,–€ jako kamenik v Irsku. Prisel-li by tam ale nekdo–tak uz takovy job nesezene–snad se na to Badiska zeptat, co on na to…