ferenc

Jak může legálně pracovat v masážním salonu?

Má známá je masérka,ale nemá žádný certifikát ani výuční list,ani nechce rekvalifikaci.Jak může legálně pracovat v masážním salonu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Existují i masážní salóny, kde jde o něco jiného, tam žádný certifikát nepotřebuje.

Další odpovědi
ivzez

S takovou kvalifikací
snad jedině v „masážním“ salonu.

Myslí-li to přítelkyně s masážemi vážně,
bude si muset zařídit potřebnou kvalifikaci
(minimálně absolvováním rekvalifikace).

arygnoc

v tomto prípade môže legálne v masážnom salóne pracovať ako upratovačka, v pokladni a pod.
rozhodne nesmie prevádzať masáže.

;-Q

Polaskova44

No, tak dnes například existují masážní salony, kde nabízí takové masáže, na které masérky žádný certifikát nepotřebuji. Zkuste si vyhledat třeba erotické masáže Praha Zrovna v Praze je takových masážních salonů spousta. Sama jsem na takové masáži jednou byla a musím teda říct, že toho určitě nelituji. Myslím, že někdy do budoucna určitě půjdu znovu.