ORION_

Jak to je s prací v Austrálii a nutnými povoleními?

Ahoj,
zajímalo by mě, jak to je s prací v Austrálii a nutnými povoleními. Velmi mě to láká, je to spíš takový můj sen, ale když si pročítám typy pracovních víz, tak buď musíte být veleúspěšný vědec nebo musíte být sponzorován (zaměstnavatelem) a musíte mít už dopředu dohodnutou práci. Přitom různě čtu, že tam lidé normálně bydlí a pracují třeba jako uklízeči nebo v restauracích, to není žádná superodborná práce, tak by mě zajímalo, na jaká víza tam jsou oni nebo jak to mají zařízené.

Odpovědi
Boy 13

Ahoj, jestli mohu nějak poradit, tak zajdi na stránky Ministerstva zahraničních věcí České republiky,a tam budeš mít informace o všem, co se víza a dokumemtů týče :)