Lucecita

Práce u policie

Chtěla bych pracovat u policie ČR,splnuji všechny požadavky jen nemám maturitu,co s tím,je možný si ji při práci dodělat,nebo musí být před nástupem?Díky Lucie

Nejlepší odpověď
kenyrts

Odpovídal policejní prezident:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je možné se dostat do řad státní policie i když nemám maturitní vzdělání ? Mám školu zakončenou výučním listem.Děkuji (xy)
Odpověď: je mi líto, dodělejte si maturitu a těšíme se na Vás..

Další odpovědi
cikuli

volný místa sice mají,ale peníze na mzdy už ne.Tak být tebou se tam moc nehrnu.

panenka

já si myslím že pokud ju nemáš udělanou a oni jí vyžadujou dá se udělat i dodatečně .to si pak promluv s tvým nadřízeným co a jak a ten by ti pomoct měl