wM

Pokud jsem studentem v ČR, respektive mám studentské vízum, ale jinak nejsem občanem státu EU, můžu pracovat?

Pokud jsem studentem v ČR, respektive mám studentské vízum, ale jinak nejsem občanem státu EU, můžu pracovat? Na DPP, DPČ, HPP? Jsou nějaké limity pro výdělek? Nebo musím změnit typ víza?

Nejlepší odpověď
Drap

Pracovat jako cizinec můžeš, pokud budeš mít pracovní povolení.

Další odpovědi
Hans51

Odpověď Vám poskytne § 85 a násl. zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Případně navštivte Úřad práce, tam Vám jistě též pomohou.