WRC.Patrik

Práce řidiče sk. C – Jižní Morava – Hledám

Dobrý den,vím že se to sem moc nehodí,ale kdyby náhodou tak přece jen bych se chtěl zeptat zda někdo neví o nějaké práci řidiče sk. C . Nejlépe něco kde se vyjede v pondělí a v pátek doma ( volný víkend ). Hlavně ne nějakou práci na rozvoz, tzn. každodení dojíždění do práce.
Mám 3 roky praxe se sk. C , 22 let , a jezdil jsem ČR + SK .
Nejlépe kdyby to bylo okres Hodonín,Uherské Hradiště, popř. Zlín atd.

Kdyby někdo věděl kde berou hned, napište mi sem prosím. Děkuju. Wink

Nejlepší odpověď
Drap

Spletl jsi si stránky. Tady neni inzerce. Zkuis jiné stránky, řidiče určitě seženeš.

Další odpovědi
tatanka

Docela tě chápu, ale opravdu nevím, to víš patrioti.
Doplňuji:
Měl jsi dotaz položit jinak!

Mapel

Nejsi sám, já bych bral i to denní dojíždění.

honza19hk

i přesto že s kamionem občas jezdím ikdyž s nadměrem tak ti neporadím,tady ovšem asi těžko někoho seženeš.Pochubuju že tady je někdo z velký dopravácký firmy. U nás nabíraj jen na tatry. A nebo jeřábníky.