práce policie

Proč policie nedává dýchnout každému účastníku silničního provozu i když by měla? (ani nezastaví především u restaurací kde je výskyt podnapilých největší)

Nejlepší odpověď
kropitko

Provádět test na alkohol musí jen dopravní policisté, pořádkových se vyhláška netýká. Pořádkové Policie se to týká jen v případě, že je nasazena do dopravně bezpečnostní akce.

Další odpovědi
Drap

To tady neni schopen nikdo zodpovědně odpovědět. Policie se řídí pžíkazy a nařízeními svýxh šéfů. To by jsi se musel zeptat na vedení policie.

lexx

No, existuje prototyp auta (toyota) kde řidič foukne do detektoru a pokud je zjištěn alkohol tak nelze nastartovat motor. Když je ale vedle střízlivý spolujezdec tak je zařízení k ničemu.