Drap

Práce evropského parlamentu

Takhle jsme to chtěli ? Abytakovíto rozhodovali o naší budoucnosti a o našem životě ?
http://dotsub­.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55
Doplňuji:
Nemůžeme se přece smířit s tím, že nic nebudeme dělat.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tomu se říká vše pro lid.To jsou ty správné výkrmny poslanců kteří chtějí řídit Evropu.

Další odpovědi
anonym

A ta drzost v te reportazi se jeste dvojnasobi … kdyz na otazku poslance , co prave ted delal odpovi , ze : Do toho vam nic neni !!

Ukazka toho , co ja tady pisi casto : Ze nemuzeme rikat : Cesi jsou taci .. nemci zase takovy … proste : jasna ukazka , ze je to vse v lidech. Jedno jake narodnosti. " Vynalezavost , vycuranost " .. je vsude na svete . Bohuzel. -iv-

anonym

Uf,to je síla.Stejně nic nenaděláme,odpoví nám stejně,jako onen poslanec v repotáži.Do toho vám nic není.

beer

Nemohu se k tomu, bohužel, vyjádřit. Velmi hrubě bych porušil nejenom místní kodex, ale i všechny ostatní kodexy…

anonym

Mám vztek když vidím tyhle reportáže nejen z evropského,ale i našeho parlamentu.Ale jak se bránit?