Avatar uživatele
fira

Práce a peníze…

Teď jsem se dočetl ve starších novinách že 1 šéf americké firmy si vydělal za posledních 10 let 35 miliard korun.Budiž mu přáno.Co by jste dělali vy kdyby jste měli tolik peněz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, pekynka před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

A teď si vás kiúpim všecky. :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Zaplatila dům,koupila si auto podle mých snů,pár „chalup“ na Novém Zélandě,v Africe, ve Švícarsku.Postavila další potřebnou budovu u nás v práci.Od architekta si nechala zrealizovat zahradu a zajistila si paní na úklid celého domu,jé to by bylo báječné,ale to se nikdy nestane:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barila

Vzhledem k tomu, že mi před nedávnem zemřel manžel, tak mám finančních starostí tolik, že to je moc tristní a tak bych zaplatila vše, co je nutné, abych se nemusela budit hrůzou, kolik kde dlužím, pak bych asi dala něco na charitu a dětem a pokud bych byla zdravá, což se nedá za peníze koupit, tak bych cestovala a užívala si život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Tak to se plánuje a vymýšlí dobře…co by kdyby- já bych si koupila dům se zahrádkou, auto, karavan, cestovala bych přes léto, dětem také auto, dobrá kola a jiné vybavení. Možná na důchod nějaký domeček u moře.....určitě bych myslela i na charitu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání