fira

Práce a peníze…

Teď jsem se dočetl ve starších novinách že 1 šéf americké firmy si vydělal za posledních 10 let 35 miliard korun.Budiž mu přáno.Co by jste dělali vy kdyby jste měli tolik peněz?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A teď si vás kiúpim všecky. :D

Další odpovědi
martina1

Zaplatila dům,koupila si auto podle mých snů,pár „chalup“ na Novém Zélandě,v Africe, ve Švícarsku.Postavila další potřebnou budovu u nás v práci.Od architekta si nechala zrealizovat zahradu a zajistila si paní na úklid celého domu,jé to by bylo báječné,ale to se nikdy nestane:-(

barila

Vzhledem k tomu, že mi před nedávnem zemřel manžel, tak mám finančních starostí tolik, že to je moc tristní a tak bych zaplatila vše, co je nutné, abych se nemusela budit hrůzou, kolik kde dlužím, pak bych asi dala něco na charitu a dětem a pokud bych byla zdravá, což se nedá za peníze koupit, tak bych cestovala a užívala si život.

BEAES

Tak to se plánuje a vymýšlí dobře…co by kdyby- já bych si koupila dům se zahrádkou, auto, karavan, cestovala bych přes léto, dětem také auto, dobrá kola a jiné vybavení. Možná na důchod nějaký domeček u moře.....určitě bych myslela i na charitu.