Kelt

Pra jaký film byste se rozhodli?

Byli jste vylosování v nějaké soutěži, zájezd a jste v nějakém hotelu. Jsou zde 2 promítací místnosti. V jednom se promítá film Marečku, podejte mi pero, ve druhém Dědictví (s Bolkem Polívkou) – nebudu psát celý název. Kdo nepůjde na žádný film, bude uklízet.

Nejlepší odpověď
setapouch

Budu uklízet v hotelu ten večer

Konkrétně „vyluxuju“ bar.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Dědictví - aneb..

ale Marečku je taky dobré:-)

jáára

Marečku, podejte mi pero

anonym

Dědictví - aneb..

Doplňuji:
Mám rád tento humor obou filmů,je to česká klasika

Funna

Marečku, podejte mi pero

Doplňuji:
Bolka mám ráda a tenhle jeho film taky (na rozdíl od druhého dílu, ten jsem vzdala v půlce, byla to nuda), ale „Cimrmany“ víc…je to klasika se skvělým hereckým obsazením…

dejavu

Marečku, podejte mi pero