Pozvání do Havířova k uvedení nové značky koření od "Koření Alfa s.r.o. " na českém trhu.

Nebyli jste někteří z vás na prezentaci?Dostala jsem pozvánku, zřejmě na prezentaci od teto firmy.Píšou tam že jako bonus manželským párum věnuji zdarma originální titanovou pánev za 2990kč a bohaté pohoštění.Je to pravdivé že takové bonusy dávaji?Možná už ve vašem městě tato firma byla a tak mi odpovite?

Nejlepší odpověď
terry

Už tu byly diskuze o předváděčkách.
Od různých firem.
Je to vždy jen lákání lidí.

Já na takové akce nechodím.

Pod dojmy podepíší smlovu na xxx tisíc na malé splátky.
Neznám nikoho, kdo by si pěčlivě pročítal smlouvu hned na místě. A s tím právě oni počítají.

Bren

Propagují tam hlavně titanové nádobí a okrajově koření.Místo pánvičky nám dali asi litrový rendlík s jejich výroby.Pokud se nenecháte zlákat ke koupi značně předraženého nádobí,které lze koupit značně od české firmy Protitanum Guss nebo Eta získáte skvělý rendlík a dostanete oběd.Bren.