Pozvali by jste někoho do pořadu…

…„Pošta pro Tebe“ ?

Nejlepší odpověď
kropitko

ne,,,

Další odpovědi
hanulka11

možná tak učitelku z prvního stupně co mě učila, ale ta už určitě nežije

jinak NE

dědapetr

Ne nemám to za potřeby.Ze všemi co znám jsem ve styku.

fablen

Nikdy a sama bych tam taky nešla.
Doplňuji:
Zároveň mě překvapuje, jak velké je v ČR množství lidí, kteří se přihlásí do všelijakých soutěží a reality show v TV.

GM

Nepozvala. Tento pořad nesleduju, příliš velká hra s city lidí. Nesnáším to.

Ella

NE. Občas tam jsou dojemný příběhy, ale už jsem tam i viděla, jak tam někdo pozval příbuzného, snad maminku nebo nějakou podobně blízkou osobu, se kterou byl po celý čas v kontaktu, dokonce snad bydleli ve stejném domě nebo městě, jen aby řekl, že si jí váží… to mi přijde spíš jako zviditelňování se… když si někoho vážím a mám ho ráda, tak to řeknu z očí do očí doma, k tomu televizi nepotřebuju…

ten který je

Ne.Jednak bych se styděl a jednak tu osobu kterou bych chtěl potkat si uchovávám v mé mysli jako mladou a plnou ideálů.

roxy52

Já určitě svého otce.Až by odstranila Ester stěnu,tak bych šla k němu a řekla mu-,,Tati,tati,konečně ti můžu říct před celým národem,jakej seš kretén".
Omlouvám se za takový přístup,ale neznáte pozadí a to by bylo na dlouhé povídání.

Terryle

Copak o pozvání; já bych tam ani sama nešla. Neumím mluvit na kameru, v televizi vypadám děsně blbě a nevidím důvod, proč svým zjevem obtěžovat veřejnost. A předvádět se se svýma emocema a příběhama… nevím, přijde mi to možná i malinko nefér vůči těm pozvanejm. Jak k tomu přijdou, že o nich někdo (koho už třeba nikdy nechtěli vidět) něco rozkecá před celou televizní veřejností?
Myslím, že pokud budu někoho opravdu chtít vypátrat a kontaktovat, povede se mi to i bez televize.

vecernice

Díky některým rodiným příslušníkům bych spíš potřebovala"poštu od tebe"ale někdy až zírám ,že si tam někdo zve člověka kterého neviděl 50let a vůbec si nepřipouští,že by ten dotyčný mohl už zemřít.Jednou jsme si tam chtěli pozvat spolužačku,ale naštěstí se našla sama.Já bych tam asi nešla .

Fidel

Pokud bych chtěl někoho moc vidět a nenašel bych ho sám, tak ano. Jinak ne :)

Salvaje

Ne. A ani bych tam sama nešla, kdyby mě tam někdo hledal a zval. Počkala bych si, až to bude v televizi a sledovala to pěkně z bezpečí domova… :) Nevím, možná jsem na to srab, nechat se někým nevím kým zvát do TV a nevědět, co mě čeká…