Pozor zly pes

No to mne muze rozcilit,kdyz si to nekde prectu na brance,plotu apod.Mam za to ze zadne stene se nerodi zle.Muze mit povahu po rodicich takzvanou ostrost,ale zly s tim nesouhlasim.Co myslite Vy?

Nejlepší odpověď
mojitek

Vzijte se do situace majitele pozemku.Prece si tam neda napis „Pozor,mazlivy pes“ :o)

Jinak mate samozrejme pravdu o te psí povaze

Další odpovědi
Jahoda

Také si myslím, že žádný pes není zlý, ale záleží na výcviku, výchově a péči. Můj strejda měl pittbula a byl strašně moc hodný, protože ho už od štěněte dobře vychovával. Ovšem někteří lidé ze svého psa vychovávají trhače a protivníka lidí a to jen proto, aby pes dobře hlídal dům a v případě vloupání zloděje, zaútočil. Tyto případy jsou smutné a o jejich majitelích si myslím své…

vecernice

Znám pár domků,kde ani žádnýho psa nemají a cedulka tam je.

Nuk nuk

Myslím, že jde spíše o psychologický tah mířený na potenciální „vetřelce“ než o charakteristiku daného psa. Většina těch psů za těmi ploty mají do „zlého psa“ hodně daleko. Jenomže cedulka „Pozor, přísný pes“ by byla spíš pro smích. Nehledě na to, že i toho „zlého psa“ většina lidí už nebere vážně.

Miki456

Souhlasím s Vámi. Na cedulce by mělo stát „Pozor zlý majitel psa.“

holčička

U nás v ulici mají jedni:Přeskoč plot zbyde z tebe šrot.Povahu může a nemusí mít po rodičích opravdu záleží na majitelích.Kamarád má na vratech Pozor pes ale žádného psa nemá to je jenom spíše proto aby si třeba lupič myslel že mají zlého psa.Ale kolikrat se tomu fakt zasměju.Na jednom plotě mají dokonce například:Pozor kočka která umí karate!Myslím že by si majitelé měli uvědomit jak budou nakládat se psem:Bud jako domácí mazlíček(miminko),a nebo jako pes hlídací atd..........

Vicki

Určitě záleží na výcviku.Pokud jeho majitel nebude u psa autoritativní,tak špatně vychová i malého jezevčíka natož Pitbulla.

panenka

já si taky myslím že každý pes nemusí být zlý.spíše si myslím že to na té bránce lidi mají proto aby nás to upozornilo že tam nějaký pes je a že pokud nás pes nezná nemáme k němu raději chodit aby nám něco neudělál

Fly

Pozor, uplne normalni a hodny pes… To by asi nikoho neodradilo od kradeze. Vetsinou ten pes neni vubec zly, ale ten napis odradi zlodeje.
Podle meho nazoru se stene narodi normalni, ani hodne, ani zle. Jestli bude takove nebo makove urcuje, jak se s nim zachazi. A u nekterych psu to tak zustane do stari.