Bořek Dvořák

Poznáváte někdo symbol (značku) na peněžence?

Poznáváte někdo výrobce této starožitné peněženky? To logo je mi dost povědomé, ale nemůžu si vzpoemnout. Děkuji za příp. pomoc.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ornament mi připomíná staré logo GE Money Bank.Dnes je to Moneta Bank.Peněženka mohla být jako drobný dárek klientovi této banky.

Další odpovědi
Pepa25

Řekl bych, že je to vzhůru nohami a logo tvoří písmena KH, ale netuším, co to může být za logo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Pepa25 je blíže. Logo GEMB to rozhodně není. Ta peněženka taky moc starožitná nebude, spíše je častým používáním celkem pěkně „ojetá.“