Frogman

Poznávají se mezi sebou v Číně a dalších místech, kde si jsou lidé podobní?

Když jsou třeba 2 lidé někde ve městě, může se stát, že, když ostatní jim jsou hodně podobní, se třeba nepoznají a odejdou s někým jiným? Je to docela vtipná myšlenka. :D

Nejlepší odpověď
Drap

Poznávají, stejně jako my. Pro ně jsme taky všichni stejní. Nám se zdá, že jsi jsou velmi podobní, ale oni ty rozdílnosti vidí.

Další odpovědi
cizrna

To by me taky zajimalo a nejak se mi nechce verit, ze by belosi byli pro ne stejni, prece jenom jsou vic ruznorodejsi treba tvarem obliceje, nekdo je ovalnejsi, nekdo kulatejsi, atd… Stejne tak u vlasu (blond, brunet,…) a dalsi, nekdo ma spicatwjsi nos, nekdo vysoky celo, atd… Zatimco asiati vypadaji vesmes stejne, prijde mi, ze maji „vsichni“ stejny tvary obliceje, stejny strihy vlasu a stejnou barvu :D takze si myslim, ze se to stat muze :D nebo maji vyvinutej sestej smysl pro rozpoznavani :))

Kepler

Asiaty si snadno spleteme, ale mezi šimpanzy už rozdíly téměř nevidíme. To není míněno jako rasizmus, je to holý fakt. Delfíni jsou už pro nás všichni úplně stejní.

ivzez

Souhlasím s Drapem.

Stačí si všímat, s kým mluvíte ve večerkách,
zjistíte, že vůbec nejsou „jeden jako druhý“.

@Cizrna: Proč si myslíte, že bychom Asijcům
nemohli splývat tak, jako oni splývají nám?
[A stejně nevypadjí.]