Avatar uživatele
Ondrej01

Poznáte tuto budovu?

Zdravim, nalezl jsem na internetu jednu hru, ve které se mají hádat budovy, náhodně vylosovaný získá nějaké body, chybí mi jenom zjistit toto: http://blog.di­rect.cz/images/post-b/77326-b.jpg , vypadá to na nějaký chrám/kostel… Nenapadá vás co to je? Díky moc předem!
Doplňuji:
No dobře, ono to zas tak důležité není, pak ještě probíhá losování, a nakonec jsou jenom nějaké bodíky, asi 100× víc a mám myš k pc :) Ale tak když to víte, mohli jste mi to alespoň říct, já nejsem tak chytrej na takovýhle věci a většinu z ostatních budov mám nejspíš špatně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4580 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejsi první ani poslední, ale stejně jako tvým předchůdcům, říkáme i tobě. Asi jsi si spletl stránky, tady si ani nehrajem, ani neděláme domácí úkoly. Hra je o tvých znalostech, ne našich, pokud se do něčeho zapojíš, tak musíš hrát sám za sebe. Když to neumíš, tak prostě nehraj a nesázej !
Doplňuji:
Ad Deli, nápověda – Itálie. přihořívá.
(viz subtropická flora v popředí, kaktusy, opuncie).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Odpověď Dr.Axla je naprosto přesná,a souhlasím s ní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Myslím, že Dr.Axl je tentokrát příliš přísný…
Bohužel však nevím, ale koukla bych se na netu na obrázky italských měst, snad budete mít štěstí. (Aspoň mě to Itálii připomíná, možná to bude jiný jižní stát, zkuste ta velká města, na obrázcích jistě takovouto dominantu nepřehlédnete…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek