Shizuka

Poznáte toto oblečení ? (Video)

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PWDHVNERA­Eo#t=30 v tomto videu
je holka uplně ve předu s bilým trikem a černýma kalhotama.. a strašně se mi líbi ta kombinace :O nevíte kde bych mohla takové triko a kalhoty koupit ? nebo aspon jak se jmenujou ty kalhoty :D

Odpovědi
KatkatkaW

Pokud jsem tedy koukala na tu správnou holku… xD
Těm kalhotám se lidově říká nasrávačky, podle Googlu se to „slušně“ jmenuje turecké kalhoty nebo indické (i když ve výsledcích ukazuje spoustu různejch střihů), kalhoty se sníženým sedem. Normálně se prodávaj snad v každým druhým obchodě s hadrama, nebo můžeš mrknout na nějaký eshopy podle těch názvů :D