Poznáte to ?

Je to soumrak nebo úsvit ?!

http://letecka­posta.cz/100729141
Doplňuji:
Tak přátelé,Beer ,tom004,bolak,Pombo mají pravdu !!!
Ale Děda Louda ji má největší ,šel na to chytře.Zjistil si EXIF (metadata) a byl si jistý,že se jedná opravdu o ÚSVIT.Fotografie nebyla nijak upravená!
Tom004 a beer šli na to selským rozumem.
Bolak se držel přísloví : Oko vidí,oko není p…
Pombo prostě tipoval a vyšlo mu to.
Děvčatům se nedivím,ty mají jiné starosti. 🙂
Dr.Axlovi nepomohla jak jeho inteligence,tak i http://cs.wiki­pedia.org.

P.S. Nevím jak vy,ale vstávat brzy ráno i o volném dni je pro mne samozřejmostí.Těch probdělých nocí nejsem příznivcem,tedy pokud nejdu na noční směnu,zrovna jako dnes.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

úsvit

Pokud nedělals vůbec žádné úpravy barev, mělo by to být svítání.
Večerní fotky mívají celkově modrý nádech (jakoby filtr) a barva z červánků se objevuje také v modré ploše oblohy.
Zcela jist si ale nejsem, hodnotím podle svých fotek ))
Zkušenost

Další odpovědi
bolak

úsvit

Podle toho co vidím, a hlavně podle toho co nevidím by to mělo bejt svítání :) řek bych že na 99%, ale určitě mě vyvedeš z omylu. :))

Děda Louda

úsvit

Nikde ani živáčka, jediné okno nesvítí, den se probouzí do nedělního rána (23.9.)
Jenom tebe to vytáhlo z teplé duchny, pokud se ovšem zrovna nevracíš z bujarých zážitků probdělé noci.
Doplňuji:
Brr. V neděli ve třičtvrtě na šest ráno. Podezírám tě z masochizmu.

Pombo

úsvit

tom004

úsvit

.
Doplňuji:
Asi to neprojde, ale napravo na střešní krytině RD je něco co vypadá jako námraza, nebo jinovatka. A v tomto ročním období, bych zůstal u toho úsvitu.

anonym

jiná odpověď

Přiznám se, že to nepoznám. Doma vidím slunce před barákem vycházet a za barákem zapadat, v cizím prostředí se zorientuji, ale podle obrázku – to si nevím rady…:D

hanulka11

soumrak

www

jiná odpověď

Těžko říct.
Stačí přidat modrý filtr a je soumrak na světě. Vyvážení bílé taky dělá divy. Atd. 🙂
Doplňuji:
Ale exif data může zkušený upravit 😁 !

anonym

soumrak

Přikláním se k hanulce a to hned na základě 2 premis.

  1. Ranní červánky bývají spíše řídké, vzhledem k typičtějším jevům v atmosféře, viz wiki:

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Cer­v%C3%A1nky

  1. Orientace oken a jižních fasád domků, též více napovídá na západ.

(Podmínka, že foto nebylo digitálně retušováno).

anonym

jiná odpověď

Je mi to naprosto putna. Hezká fotka.

Tomas15

úsvit

anonym

Opět falešné palečky o falešného.

anonym

Tomas15,jak si na to přišel?

anonym

Ocko,pokud je někomu něco putna,tak snad neodpovídá!

anonym

www,kdo by se s tím sr..l

www

Nevím. Ale i zde jeden nemůže vědět 😁.

Sůwa

Já ani typovat nemohla, protože se svou zálibou ve spaní jsem Ty úsvity možná viděla před 50 lety na pionýráku. Tak díky aspoň za náhled, můžu dál klidně ráno vyspávat…

bolak

Děda Louda, schválně jestli zvítězí logika nad předstíranýma pseudoznalostma z oboru stavitelství :)

anonym

Nebudu nyní hodnotit odpovědi,proto že by se někdo mohl dovtípit.