Avatar uživatele
led

Poznáte stránku dTest – komplexní servis pro spotřebitele? hlavne jej časť „nebezpečné výrobky“

nezvyknem dávať ankety, ale myslím si že táto stránka si zaslúži aspoň takouto formou vašu pozornosť.
testy výrobkov
http://www.dtes­t.cz/?page=1
databáza nebezpečných výrobkov:
http://www.dtes­t.cz/nebezpec­ne-vyrobky?do=page

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Hlada, Drap, anonym, anonym před 4097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

poznám ju, ale riadim sa podľa seba

Doplňuji:
Ale používám http://www.po­travinynaprany­ri.cz/Search.as­px

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

iná odpoveď

Nejen znám, jsem i registrován, stejně jako na SOS (Sdružení na ochranu spotřebitelů), posílám podněty a spolupodílel jsem se na některých posudcích a kolizích s CE, převážně u dovozu elektro.
(Ti, co ještě neznali, těm už dávno provedl osvětu mosoj před 2 měsíci – viz zdroj:)
Doplňuji:
Pravda je, že dTest je jeden z mála odborných a objektivních titutů, ocko si zřejmě plete s různými propagačními a reklamními materiály, či placenými články v médiích, jež jsou jednostranné až balancující na hraně klamavé reklamy.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/redaktorka-a-majitelka-dtestu-zemrela-kdo-ji-nahradi

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
www

pozriem databázu nebezpečné výrobky a riadim sa podľa nej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

poznám ju, ale riadim sa podľa seba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

iná odpoveď

Již léta si časopis -dtest- kupuji ke své plné spokojenosti a stejně jako Dr.Axl jsem i registrován. Samozřejmě že se zajímám o výsledky testů a řídím se podle nich i při event.nákupech různého průmyslového zboží. Neméně zajímavé jsou informace o kvalitě nebo spíš nekvalite potravin a nebezpečném zboží na našem trhu.
Zaplať pánbůh že v záplavě mnoha zbytečných tiskovin je na pultech stánků i tento zcela vyjímečný měsíčník a jen doufám že nezajde na nedostatek financí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

iná odpoveď

Znám, využívám a stránky považuji za hodnověrné.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

poznám ju, ale riadim sa podľa seba

Upřesnila bych, že se řídím vlastními zkušenostmi a názory. Spousta informací spotřebitelům je zkreslená.
Doplňuji:
Dr.Axl – byl bys laskav, kdybys za mne nedělal závěry. Vím, o čem je řeč, a mám s různými posudky kvality výrobků opravdu už dost zkušeností. Několiktrát jsem Tě žádala, abys nepodléhal tendencím mluvit za druhé. Za sebe to skutečně dokážu sama. Kdybych s tím začala mít problémy, tak sem nebudu nic psát.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

iná odpoveď

Ano, jsem registrovaným odběratelem.
Jiná odpověď je proto, že nemusí jít přímo o nebezpečné výrobky, ale třeba jen o nekvalitní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

iná odpoveď

Doplňuji:
poznám,nepoužívám.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

poznám ju, ale riadim sa podľa seba

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Ocko, ďakujem, to je to, čo som chcela vedieť, V testoch to chápem, záleží od testujúceho.
Ale myslím, že v databáze nebezpečných výrobkov to nie je skreslené

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad ocko, dTest znám dost dlouho, abych věděl o čem píši. Vždy jim testy provádějí akreditované laboratoře a výzkumáky, někdy odborná pracoviště VŠ.
Replika nebyla osobní, ale věcná, vždy preferuji pragmatické, objektivní a racionální argumenty. Takže prosím laskavě uvést jediný příklad, kdy byly informace přímo z dTestu zkreslené?
Jinak je to jen plané tvrzení z oblasti holčičích emocí.

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdyby ses Ty nenechával strhávat svými klučičími emocemi, co už sis mohl ušetřit problémů, viď? Samozřejmě, když se proti Tvým výrokům ohradí ženská, tak v tom rozhodně nemůže být nic jiného než „holčičí emoce“. Děkuji Ti za uznání mých názorů a také za to, že se Ti rozhodně nikdy nedá upřít chování gentelmana. Ty se opravdu lidi nesnažíš urážet. Ty máš jenom soustavnou snahu názory druhých nacpat do svých vlastních měřítek. Máš smůlu. Za své názory si tu nesu odpovědnost od prvního dne, co jsem se přihlásila. Tak konečně pochop, že nepotřebuji, abys tu za mne podával nějaká vysvětlení.
Podle předních státních laboratoří je jednou mléko zdravé, podruhé zdraví škodlivé. Potom někdo vykřikuje, že nejzdravější je „odstřeďák“ modré barvy, než konečně někdo další přijde na to, že vitamíny se vážou právě na „opovrhovaný“ tuk. Stejné je to s máslem, sádlem atd. Proto ani výsledky renomovaných laboratoří neberu jako slepé dogma. Pokud to Ty děláš, je to Tvoje věc. Já napsala svůj názor a za tím si stojím. Jestliže máš zapotřebí mé odpovědi cenzurovat, tak si je laskavě i sám piš.

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek