Avatar uživatele
hapiky

Poznali jste sami, jestli jste na mámu, tátu či jiného příbuzného podobni?

Nemyslím souseda!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, paul1, Kepler před 1704 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Každý jsme poskládaní z našich předků, geny nemáme jen od otce a matky. Některé zděděné
rysy budou výraznější, některé méně , ale stopy po předcích se najdou v každém jejich zadku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Ani ne. Jen postavu mám do otcovy rodiny. Vlasy po matce.

Když se bratrovi narodila dcera, všichni známí, kteří se podívali do kočárku, nebo neteř viděli na fotce, tvrdili, že je na mě podoná.

Možná ano, ale když vyrostla, je úplně jiná. Už j en svými bohatými vlnitými vlasy – dědictví po otci a dědovi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Většinu povahových i tělesných znaků jsem zdědil po matce. Ale už jako dítě jsem brzy zjistil, že přece jenom po tátovi něco mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Zvláštní je, že se nepoznávám v ani jednom z rodičů. Nicméně ségry tvrdí, že dělám úplně stejné xichty jako vati, když byl rozezlen. A prý mnohá další gesta (radostné tření rukou o sebe, když se daří atd.) mám po otci, což mi přijde DIVNÉ, jelikož si u něj na nic takového nepamatuji. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: no tak to je jasné, nejmíň půlku genů máš po vater. Ale tu druhou půlku si netroufám ani představit. Jak napsal Čapek o mlocích: kurvy jedny nepřirozený!

před 1704 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Hele nech si to, jo? Náhodou mám přirozené VŠECHNO! A vůbec, mám začít rozebírat čísi nepřirozené přirození? ;) :D :D

před 1704 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek