Myrissek

Poznáte prosím písničku podle klipu?

Ahoj, moc prosím o radu. Jedná se o písničku, ale nemůžu si po letech vzpomenout na jméno písničky ani kapely. Matně si pouze pamatuju klip, kde pár v bytě se pohádá a ona odejde. On se rozčiluje, pohazuje věcmi, ona pláče. Po nějaké době se usmíří po telefonu a chtějí se vrátit k sobě, tak on běží za ní. Doběhne před dům, kde ona bydlí, ještě se vidí snad z okna, ale ocitne se tam policajt, který ho pak zastřelí.. Pamatujete někdo na to? Udělali by jste mi velkou radost, kdyby si někdo vzpomněl! Děkuju :)

Odpovědi
misteri

Připomíná mi to Nickelback – Someday ale takových klipů podobných je asi plno.