Avatar uživatele
annas

Poznáte přísloví podle jejich vědecké definice(2)?

  1. Verifikace informací poskytovaných subjektem s kalorickým deficitem subjektu s pozitivní kalorickou bilancí se limitně blíží nule.
  2. Člověk, který vynalezl malé jednostopé monocyklické nákladní vozidlo, tvořené dřevěnými hranoly, fixovanými rámem z téhož materiálu přecházejícího ve dvě protažená madla, byl posléze nucen toto vozidlo vlastními silami uvést do pohybu a přemístit ho v prostoru.
  3. Věkem poznamenaná pozitivní emoce obsesivního charakteru nepodléhá oxidaci atmosférickým kyslíkem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, vagra, 1popelka1, rynek878, salsa verde, anonym před 4920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

  1. Sytý hladovému nevěří.
  2. Někdo vymyslel trakař a pak ho musel tlačit.
  3. Stará láska nerezaví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

sytý hladovému nevěří ad 1 stará láska nerezaví ad 3 ad 2 nevím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Je to už pěkných pár let, co jsem rčení o trakaři slyšela poprvé (u přijímaček na střední), pak až tady. Nevím o nikom, kdo by jej znal…Nebýt tam jednostopé vozidlo, tak mě rčení netrkne, spíše jsem hádala a docela se divím, že se mi vybavilo….
Vagro, nevím jestli jsou zasloužené, ale děkuji. I Vám Annas.

před 4919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

1-sytý hladovému nevěří
3-stará láska nerezaví
2-fantastická definice trakaře,ale přemýšlím o přísloví,kde se vyskytuje trakař…

před 4920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vagro, měl jste jí dopředu. Čekala jsem na Vás, takže body jsem nedala. Přece nevíte, zda jsou odpovědi správné, jen tušíte!!!

U nás se přísloví o trakaři dost pooužívalo.

před 4920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Nejsem si jistý s tím „tragačem“.To vysvětlení 1panenky1,je logické a má smysl.Navíc jej neznám.
Nakonec o nic nejde.

před 4920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Jo-už to vím,přečetl jsem si to- 1popelka1 je dobrá,už chápu,proč tam má ty zasloužené jedničky!

před 4920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Kde na to chodíte, Annas?… zajímavé, zajímavé 🙂

před 4920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vzpomněla jsem si, že jsem se asi před rokem či dvěma zúčastnila soutěže na serveru o ženách, kam občas chodím. Tehdy mě definice zaujaly. Mám pocit, že tam byla i nějaká latinská přísloví. Zkusím pohledat.

Víte, já soutěžím, ale ještě jsem nikdy nic nevyhrála. Ale všechno samozřejmě nevím a nechce se mně googlit.

Včera se mně líbila Vaše otázka na V. E. K tomu Vagrova odpověď.

před 4920 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek