kurec

Poznáte, o jakou českou písničku se jedná?

Bylo to určitě z rádia jelikož jinak české písničky ani nekonzumuji. Ten hlavní refrén v té písničce zněl jako: Tak to je opravdové vítězství(nebo kamarádství?). Prostě to končilo na -ství aby se to rýmovalo. A hlavně mi to utkvělo v hlavě takže to určitě musí být něco nového. Jinak fakt nevím jak jinak to přiblížit.

Odpovědi
orwell

Jediné, co mě napadá, je Píseň o přátelství – zpívá Petr Rezek a není to žádná novinka 🙂
https://czhity­.tiscali.cz/pis­ne/pratelstvi-99/