mosoj

Poznáte, kde to je?

Nejlepší odpověď
marci1

Chalupská slať u Borové Lady s největším rašelinným jezírkem. 🙂
http://cestuje­meceskem.cz/2015/03/­29/chalupska-slat-s-nejvetsim-raselinnym-jezirkem/

Další odpovědi
Lamalam

Tipuju, že někde na Šumavě.

anonym

Na Zemi.

mosoj

Lamalam má stopku v bodech. Tak až příště.

anonym

Mosoji z Plzně,jsi štasten,když tohle čteš?

Emefej

Eburo > takhle tady do mosoje rejpal jugar. Dost mi ho připomínáš…

mosoj

Ano. Mám radost když něco, co jsem udělal vlastníma rukama, se druhým líbí!
Je to špatně?

anonym

Je to dobře.

mosoj

marci1: Bingo. Je to jedinečný pohled a jinak to nafotit nejde.

annas

Ad mosoj, opravdu krásný záběr.

talka

SOUHLAS