Avatar uživatele
hanulka11

Poznáte kam letíme?Brzy budeme přistávat.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­14/nadap043706720­960230.jpg
Doplňuji:
Napsala jsem do diskuze , tam je i výsledek kdo měl pravdu.
Barbakane strom je stále suchý – bohužel , hub 2 košíky , udělalo se hrozné vedro, takže to bylo spíš tak skočit do vody a ne se pachtit po lese.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, anonym před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych to tipla,že si hanulka vzpoměla v souvislosti s barbakanovou otázkou,co jste si přivezli z dovolené,na tu svou.Řecko.Když máme internet,tak je to sranda.Santorini
(řecky Thira) je ostrov sopečného původu, nejprve měl kruhový půdorys,uprostřed ostrova se tyčil vulkán. Kolem roku 1450 p. n. l. sopka explodovala a zničila převážnou část ostrova. Po výbuchu zbyl jen zlomek ostrova Santorini v podobě půlměsíce Thira a ostrůvky Thirasia, Aspronisi, Nea Kaimeni a Palea Kameni. Mohutná vlna šířící se od centra výbuchu zaplavila i Krétu, a způsobila zánik minojské civilizace. Katastrofa se také někdy považuje za zdroj pověsti o Atlantidě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Blecha

k moři ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Že ty se ,Hanulko ,mstíš za ten most?! Řecko?

Ostrov Rhodes!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Že by Kanárské ostrovy? Fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Snad znova do Řecka? nebo potom mě jen napadá Itálie nebo Británie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

Ten ostrov přeci musíte poznat je jedinečnej , má tvar půlměsíce a žádnej podobnej nikde neexistuje , tak přemýšlejte a já jedu zatím do lesa a až se vrátím tak to rozřešíme:):):)

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A nezapomeň se podívat na ten dub!

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Řecko je široký pojem:D :D

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dovolite-abych-vas-vsechny-pozdravila-po-krasne-dovolene

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

jami je pozorná dostává pochvalu

ano je to ostrov nejromantičtější , nejzáhadnější a kouzelný , tolik mi učaroval, že se tam musím vrátit, když stojí člověk nad kalderou nedovede tochopit co to muselo být za ohromnou sílu, která tento ostrov vlastně vytvořila. Když vplouváte lodí do kaldery, člověk ani nedýchá je to tak tajemné, tak jedinečné -na vrcholcích nad kalderou se bělají domy, zavěšené nad vodou , je to luxus, když to pak procházíte a zírá člověk s bradou spadlou až na prsa. …to se musí zažít. Kdo tam nebyl nepochopí, znala jsem to z vyprávění, ale to nelze pochopit.Viděla jsem fotky a říkal jsem si že je to nemožné aby takto žili lidé…ale je to skutečnost. Ty pocity ve skutečnosti jsou úplně jiné.

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek