ota.n

Poznáte z odkazu hlas tohoto, pro mne záhadného, ptáka?

https://drive­.google.com/o­pen?id=19w1OYM­J6KludU55Jjog2OJ­ccp2KMw0Tb

Měl jsem za to, že mi nad zahradou létá káně lesní, ale občas ten pták vydává (za letu) tento hlas, který jsem ale nikde v žádných databázích hlasů ptáku nenašel. Děkuji předem.

Odkaz je nefunkční.

Odpovědi
Kepler

Pokud chceš, aby si někdo otevřel odkaz, musíš ho dát do popisu otázky, bez závorek a oddělený mezerami.
…--------
Psal jsem BEZ ZÁVOREK! Teď už to neopravíš. Když tak to znova vlož do diskuze.

ahold

Připadá mi to, jako hlas mladého orla.